Samsung Müşteri Hizmetleri & Çağrı Merkezi Telefon Numaraları

- 2017-07-24 17:41
5.0 (1 oy)
1231Paylaşım
1643Okunma
Samsung müşteri hizmetleri telefonu ve diğer iletişim bilgilerini kullanarak iletişime geçebilirsiniz.

Samsung markalı cihazınız ile ilgili bir problem mi oluştu? Samsung çağrı merkezinden bir müşteri temsilcisi ile iletişime geçip sorununuzu en kısa sürede çözebilirsiniz. Samsung; telefon, bilgisayar, televizyon, beyaz eşya ve daha nice teknoloji barındıran cihazları üreten dünyanın sayılı markalarından biridir.

Böyle büyük markaların en önde tuttuğu değerler arasında kuşkusuz başı çeken müşteri memnuniyeti ilkesidir. Bu bağlamda sizlere birazdan vereceğimiz servis telefon numaralarından Samsung Çağrı Merkezi'ne ulaşabilir ve sorununuzu anında çözüme kavuşturabilirsiniz.

Samsung Müşteri Hizmetleri 444 ile başlayan numarayı arayıp,  dilek ve şikayetlerinizi ilgili operatöre ücretsiz olarak bildirebilirsiniz. Hafta içi ve hafta sonu dahil tüm günlerde hizmet veren çağrı merkezi 08:00-22:00 saatleri arasında hizmete açıktır.

Samsung Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 77 11

Telefon numarası haricinde ayrıca İnternet siteleri vasıtasıyla da Samsung çağrı merkezine ulaşabilirsiniz. Formları aşağıda listeledik:

Samsung İletişim Formu

Samsung Canlı Destek

Samsung markalı cep telefonu, laptop ve masaüstü bilgisayar, buzdolabı, fırın, çamaşır ve bulaşık makinesi, kombi, termosifon, iş makineleri ve buna benzer hemen hemen aklınıza gelebilecek herşey için çözüm bulabilirsiniz.
Facebook Yorumları
Bisayfa Yorumları
İsim: E-Posta: